anc_logo

ANC Sigorta olarak 2006 tarihinden bu yana acentelik faaliyetini sürdürmekteyiz. O günden bugüne dek  çevremizde bulunan insanlara sigorta konusunda doğru bilgiler aktarabilmek için azami özeni göstermiş olduğumuza inanıyoruz. Bilgiye hızlı, doğru ve çok alternatifli yoldan ulaşabilmenin memnuniyetinizi artıracağını biliyoruz. Bundan böyle, her an yanınızda olmak ve size en hızlı hizmeti sunmak için ANC SİGORTA  olarak yanınızdayız. Sigortacılık sabrın ve çalışmanın harmanlanarak müşteri memnuniyetine dönüştürüldüğü; satıcılığın en profesyonel halidir.Biz sigorta satışı ve sonrası hizmeti en etkin şekilde  yapma gayreti içerisindeyiz  biz sigortacıyız…

ANC Sigorta Danışmanlığı kaza, yangın, nakliyat, mühendislik, tarım, hukuksal koruma ve sağlık sigortasında  başarılı firmalarla çalışan ve sigortalı adayına doğru çözüm önerileri getirmeyi sağlayan bir danışmanlık şirketidir. Yıllardır değişmeyen, hasarları hemen ve eksiksiz ödeme ilkesi, insanlarımız için bir güven kaynağı oldu.Son yıllarda artık sigortalı adayları  sigortacılığı meslek olarak benimseyen ve gereğini yerine getiren profesyonelleri tercih etmektedir.Bunun bilincinde olan kurumumuz sektör profesyonelleriyle çalışmakta ve yeni profesyoneller yetiştirmektedir.Farklı ürün ve fiyat alternatiflerinin yanı sıra firmamızda gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerin,müşteri beklenti ve taleplerini müşteri memnuniyetine çevrilecek şekilde planlanması, uygulanması, kontrol edilmesi ve sürekli iyileştirilmesi amacını standart olarak  benimsemiştir.

ANC SİGORTA  danışmanlığı; güvenilirliği, dinamizmi, kalite yönetimi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sürekli gelişmeyi hedefleyen öncü bir şirkettir. Yoğun rekabetin yaşandığı sigorta sektöründe bizi zirveye taşıyan en değerli kaynağımız müşterilerimizden almış olduğumuz memnuniyet ve çalışma politikamızdır.

Göstermiş olduğunuz ilgi için şimdiden teşekkürlerimizi sunarız.

Saygılarımızla,

Close